fbpx

Hakkımızda

size nasıl yardım edebiliriz?

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Uluslararası Alacak ve Risk Yönetim konusunda hizmet veren ARS Danışmanlık 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri başarı grafiğini hızla yükseltmiştir. Firmamız deneyimli, bilgili ve eğitimli personellere sahiptir. Bu kapsamda tahsili geciken veya tahsil edilememiş yurtdışı alacakları konusunda Türk firmalarına profesyonel destek vermektedir. Dünya’nın 155 ülkesinde hizmet vermekteyiz. ARS Danışmanlık Uluslararası alacak yönetimi konusunda Türkiye’nin öncü ve tek kuruluşudur.

Avrupa Tahsilatlar Ofisi Federasyonu’ nun (FENCA) Türkiye’deki tek ‘tahsilat ofisi’ üyesi olan ARS Danışmanlık, dış ticaretle uğraşan Türk firmalarını yurtdışında temsil etmektedir. Uluslararası alacakların yasal takip öncesinde tahsil edilmesi konusunda hizmet vermektedir. ARS Danışmanlık ayrıca 85 ülkede temsilcilikleri bulunmaktadır. Ayrıca Avusturalya merkezli GCS Grubunun Kasım 2011’den beri Türkiye temsilcisidir ( [email protected] ). Uluslararası saygın dernek ve birliklere olan üyeliği sayesinde 4000’in üzerinde personeli barındıran yerel çözüm ortaklarıyla beraber ciddi bir uluslararası güce ve itibara sahiptir.

Firmamızın kurucusu Ayşe Burcu Arslan Boğaziçi Üniversitesi “Uluslararası İlişkiler Bölümü” mezunudur. Özellikle Hollanda’da eğitimine devam ederken tanıştığı bu sektörde uzun yıllar hizmet vermiştir. Sonrasında da Türkiye’ye dönerek ARS Danışmanlığı kurmuştur.

Misyon; ticari hayatın bir parçası olan tahsilat konusunda ‘uzlaşmayla sorunların çözülebileceğine’ dair farkındalık oluşturmak.

Vizyon; şirketlerin alacak yönetimi konusunda ayrı bir departman kurmasına gerek kalmadan, işin uzmanından destek aldığı bir ticari bir düzenin parçası olmak.

Değerlerimiz

  1. BAŞARI ODAKLI ÇALIŞMA: Sorunlar karşısında çözüme odaklanır, başarıyla sonlandırmaya çalışırız. Uzun dönemli ve sürdürülebilir bir başarı hedefleriz.
  2. EKİP ÇALIŞMASI: Başarımızı birbirine inanan, saygı ve maksimum özveriyle çalışan ekibimize borçluyuz.
  3. GÜVEN: Müşterilerimizle güvene dayalı, uzun soluklu ilişkiler kurar ve onlarda aidiyet duygusu uyandırırız. Deneyimli ve uzman bir ekibe güvenmenin rahatlığını hissedeceksiniz.
  4. ULUSLARARASI STANDARTLAR: Sorunların çözümü sürecinde uluslararası ACA etik kuralları ve FDCPA (Fair Debt Collection Practices Act) ilkelerinden asla taviz vermemekteyiz.

ÖDÜLLERİMİZ

AGENCY OF THE YEAR 2015

EXPERT IN TURKEY 2014

Komisyon
Teklifi Al