Hakkımızda

  1. Ana Sayfa
  2. »
  3. Hakkımızda
Size nasıl yardımcı
olabiliriz ?

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

Uluslararası Alacak ve Risk Yönetim konusunda hizmet veren ARS Danışmanlık 2011 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri başarı grafiğini hızla yükseltmiştir. Firmamız deneyimli, bilgili ve eğitimli personellere sahiptir. Bu kapsamda tahsili geciken veya tahsil edilememiş yurtdışı alacakları konusunda Türk firmalarına profesyonel destek vermektedir. Dünya’nın 155 ülkesinde hizmet vermekteyiz. ARS Danışmanlık Uluslararası alacak yönetimi konusunda Türkiye’nin öncü ve tek kuruluşudur.
Avrupa Tahsilatlar Ofisi Federasyonu’ nun (FENCA) Türkiye’deki tek ‘tahsilat ofisi’ üyesi olan ARS Danışmanlık, dış ticaretle uğraşan Türk firmalarını yurtdışında temsil etmektedir. Uluslararası alacakların yasal takip öncesinde tahsil edilmesi konusunda hizmet vermektedir. ARS Danışmanlık ayrıca 85 ülkede temsilcilikleri bulunmaktadır. Ayrıca Avusturalya merkezli GCS Grubunun Kasım 2011’den beri Türkiye temsilcisidir ( turkey@gcs-group.com ). Uluslararası saygın dernek ve birliklere olan üyeliği sayesinde 4000’in üzerinde personeli barındıran yerel çözüm ortaklarıyla beraber ciddi bir uluslararası güce ve itibara sahiptir.
Firmamızın kurucusu Ayşe Burcu Arslan Boğaziçi Üniversitesi “Uluslararası İlişkiler Bölümü” mezunudur. Özellikle Hollanda’da eğitimine devam ederken tanıştığı bu sektörde uzun yıllar hizmet vermiştir. Sonrasında da Türkiye’ye dönerek ARS Danışmanlığı kurmuştur.

Misyon

Ticari hayatın bir parçası olan tahsilat konusunda ‘uzlaşmayla sorunların çözülebileceğine’ dair farkındalık oluşturmak.

Vizyon

Şirketlerin alacak yönetimi konusunda ayrı bir departman kurmasına gerek kalmadan, işin uzmanından destek aldığı bir ticari bir düzenin parçası olmak.

Değerlerimiz

BAŞARI ODAKLI ÇALIŞMA

Sorunlar karşısında çözüme odaklanır, başarıyla sonlandırmaya çalışırız. Uzun dönemli ve sürdürülebilir bir başarı hedefleriz.

EKİP ÇALIŞMASI

Başarımızı birbirine inanan, saygı ve maksimum özveriyle çalışan ekibimize borçluyuz.

GÜVEN

Müşterilerimizle güvene dayalı, uzun soluklu ilişkiler kurar ve onlarda aidiyet duygusu uyandırırız. Deneyimli ve uzman bir ekibe güvenmenin rahatlığını hissedeceksiniz.​

ULUSLARARASI STANDARTLAR

Sorunların çözümü sürecinde uluslararası ACA etik kuralları ve FDCPA (Fair Debt Collection Practices Act) ilkelerinden asla taviz vermemekteyiz.

Bizi Hemen Arayın

+90 212 296 91 47

Komisyon Teklifi Al!