fbpx

Hizmetlerimiz

Uluslararası Alacak Yönetimi

 ARSinkaso ®

Uluslararası Alacak yönetimi konusunda hizmet almak isteyen firmalarımıza iki farklı çalışma modeli sunmaktayız. Bu kapsamda ilki Tek Dosya Alacak Takibi, ikincisi ise Toplu Dosya Alacak Takibi.

TEK DOSYA ALACAK TAKİBİ

Yurtdışındaki bir müşterinizin ödemeyi geciktirmesi veya ödemeyi yapmaması durumunda, yasal süreç öncesi alacak takibi ve tahsilat süreçlerinin yönetilmesidir.

TOPLU DOSYA ALACAK TAKİBİ

Birden fazla alacak dosyanızın olması durumunda yürüteceğimiz çalışma modeli. Nitekim mahkeme öncesi uzlaşma sürecinde yurtdışındaki alacaklarınız için bu çalışma modeliyle ilerleyebiliriz.

Bilgi Al  Türkiye’de Alacak Yönetimi

   ARSinkaso®

  Yurtiçi alacak yönetimi konusunda hizmet almak isteyen firmalarımıza iki çeşit çalışma modeli sunmaktayız. Nitekim birincisi Tek Dosya Alacak Takibi, ikincisi ise Toplu Dosya Alacak Takibi.

  TEK DOSYA ALACAK TAKİBİ
  Türkiye’deki bir müşterinizin ödemeyi geciktirmesi veya ödemeyi yapmaması durumunda, yasal süreç öncesi alacak takibi ve tahsilat süreçlerinin yönetilmesidir.

  TOPLU DOSYA ÇÖZÜM ORTAKLIĞI
  Sürekli olarak çalışmakta olduğunuz Türkiye’deki müşterilerinizin ödemeleri geciktirmeleri veya yapmamaları durumunda, yasal süreç öncesi alacak takibi ve tahsilat süreçlerinin yönetilmesidir.

  Bilgi Al   ARS Alacak ve Risk Yönetimi ile;

   Risk olmaz

   Kurumsal algı artar

   Maliyetler azalır

   Tahsilatlar hızlanır

   Ticarette süreklilik sağlanır

   Ödeme davranışları düzelir

   Risk Yönetimi

   ARSrisk

   Yurt dışında veya Türkiye’de bir firmayla iş yapmak, satış yapmak üzeresiniz ama şirket hakkında bilginiz yok veya size bildirilen bilgiler hakkında endişeleriniz var ise anlaşma yapmadan ve ticari faaliyete başlamadan önce şirket hakkında bir istihbarat araştırması yapmak ve ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız sunmakta olduğumuz Firma Araştırması ve Raporlama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

   Yeni bir ticari faaliyete başlayacağınız firmalarla ilgili olarak, bu yeni müşterilerinizin finansal performans analizi, kapasite durumu, firmanın kurucuları, ortakları, mal varlığı, faaliyet alanları, güvenirliği gibi konularda araştırma yapıyoruz. Dolayısıyla en güncel verilerden oluşan Finansal ve İş Raporları (Business and Credit Reports) sunmaktayız.

   Bilgi Al    Yasal Süreç Yönetimi

    ARSlegal

    Uzlaşma aşamasında tahsilat olmayan dosyalarda,
    borçlunun ülkesinde bulunan çözüm ortağımız avukatların
    görüşünü alarak sizinle şunları paylaşıyoruz;

    1. Mahkeme Sürecine Dair Özet Bilgi
    2. Mahkeme Aşamasındaki Masraflar ve Ücret Teklifimiz
    3. Mahkeme Aşamasına Dair Tavsiyemiz

    Müşterilerimizin onaylaması durumunda, mahkeme süreci sonuçlanana kadar organizasyon ve yönetiminde danışmanlık hizmetleri verebilmekteyiz.

    Bilgi Al     Komisyon
     Teklifi Al